Çağrı Merkezi / (0212) 671 03 08

Bize Yazın / info@visgosmakina.com

Hakkımızda

Anasayfa / Hakkımızda
Sevdiklerinizle Paylaşın

Hakkımızda
2015 yılında kurulan VİSGOS MAKİNA Cam yıkama, Toz alma ve buna benzer Mdf, Sunta, Matbaa, Gıda ve bir çok yerde isteğe bağlı Sanayi fırçalar gibi Ürünler üretmekteyiz. Bunun yanında Fason yedek parçalar ve isteğe bağlı makina ve makina yedek parçaları. Üretilen tüm makineler üstün kalite, en son teknoloji, güçlü teknik destek, uygun fiyat ve erişilebilirlik açısından garantilenmiştir.
Kurulduğu günden itibaren kendini geliştiren VİSGOS MAKİNA, Fırça ve Makine yedek parça sektöründe  verdiği hizmetleri genişletmek üzere AR-GE çalışmalarını büyük bir hız ve titizlikle sürdürmektedir. CE İşaretlemesi tüm makinelerimiz için tamamlanmıştır.

Kalite Politikamız
Yükselen grafiğini sürdürme başarısını sağlayan VİSGOS MAKİNA’nın kalite sloganları; yüksek verim, müşteri memnuniyeti, sürekli iyileştirme, yeni tasarım, sisteme kilitlenme, eğitim, çevre ve çalışan olarak belirlenmiştir.

Misyonumuz
Yüksek Frekans Silindir vb fırça üretiminde Türkiye' de lider olan VİSGOS MAKİNA’nin misyonu; dünyanın sayılı makine üreticileri arasında yer almak ve vazgeçilmez olmak.

Vizyonumuz
Teknoloji alanındaki yenilikleri takip eden VİSGOS MAKİNA’nın önümüzdeki 5 yıl içerisindeki vizyonu; sahip olduğu üretim kalitesi ve modern yönetim felsefesini, daha çok sayıda firmaya tanıtmak ve portföyündeki müşteri kitlesine sunduğu üretim ve hizmet kalitesini sürekli iyileştirerek, müşteri memnuniyetini maksimize etmektir.

Değerlerimiz
VİSGOS MAKİNA; adil, tutarlı, sosyal sorumluluklara sahip, takım oyununa önem veren, bireylere ve çevreye saygılı yenilikçi değerlerini sürdürecektir.

 

Copyright © 2016. Her Hakkı Saklıdır.


Yükleniyor...